Szanowni Państwo,


kolejne spotkanie pracowników i studentów Wydziału AEiI z Pracodawcami, w ramach Forum Pracodawców Automatyki, Elektroniki i Informatyki 2016, odbędzie się w dniu 24 luty 2016r. w auli F Wydziału AEiI, 
ul. Akademicka 16, Gliwice.

Jak corocznie, Forum podzielone zostało na dwie części:

  • W pierwszej części Pracodawcy zaprezentują studentom naszego Wydziału swoją ofertę dotyczącej staży, praktyk oraz realizacji prac dyplomowych, a także możliwości kariery w ich Firmie. W tym celu zaplonowaliśmy formę targów połączoną z krótką prezentacją multimedialną, którą Pracodawcy będą mogli przedstawić w jednej z auli naszego Wydziału.
  • Część druga ma charakter wydarzenia zamkniętego, którego celem jest dyskusja w formie seminarium, w zakresie form współpracy między Wydziałem AEiI a Pracodawcami.

   

Szczegółowa Agenda wydarzenia znajduje się tutaj.

Serdecznie zapraszamy do udziału w niniejszym wydarzeniu oraz prosimy o potwierdzenie udziału w poszczególnych jego częściach do dnia: 28.02.2015r. poprzez Formularz Rejestracyjny.  lub drogą mailową:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny z Koordynatorem FP – panią Aldoną Rosner: 
32 237 23 32.